Bucket list. 1000 małych i dużych przygód

Wyobraź sobie wiatr we włosach, dreszczyk adrenaliny, pasję odkrywania. Wyobraź sobie, że żyjesz prawdziwie, odważnie i zuchwale! Jeśli chcesz przywołać te wszystkie uczucia do swojego życia — książka Bucket list. 1000 pomysłów na przygody życia jest dla Ciebie.

Zainspiruj się

Nie jest to kolejny poradnik z cyklu „jak zmienić swoje życie”. „Bucket list. 1000 pomysłów na przygody życia” to po prostu lista ciekawych przeżyć. Nie moralizuje, nie poucza, nie zmusza Cię do pisania planów czy postanowień. Za to czytając ją, przeniesiesz się w świat przygód autorów, którzy przemierzyli kulę ziemską wzdłuż i wszerz testując dla nas najbardziej ekscytujące doświadczenia. A kiedy już raz wkroczysz do tego świata, nie będziesz chciał go opuścić.

Nie tylko dla poszukiwaczy przygód

Niezależnie od tego, czy jesteś typem odkrywcy, obieżyświata czy też domatorem, znajdziesz tu coś dla siebie. Bucket list jest zbiorem przeżyć poszukiwaczy przygód, podróżujących dziennikarzy oraz przewodników turystycznych z całego świata, które zebrała i zredagowała autorka książki — Stathers Kath.

Znajdziesz tu zarówno propozycje rozważne, jak i te bardziej śmiałe. Przekrój doświadczeń od dalekich, zapierający dech w piersiach wypraw, po przeżycia spokojniejsze, bardziej nostalgiczne:

  • rejs na Galapagos,
  • BASE jumping w Alpach,
  • noc w domu Luke’a Skywalkera ,
  • degustacja regionalnej kuchni,
  • naukę  języka obcego,
  • spacer po londyńskiej Abbey Road.

A wszystko to podane w postaci krótkich wpisów opatrzonych zdjęciami. Są one podzielone według szerokości geograficznych, co ułatwi nawigację. Książka oświeca i inspiruje, budzi ciekawość i pragnienie przygody. Szeroka gama doświadczeń sprawia, że będziesz do niej wracał wielokrotnie w poszukiwaniu natchnienia.

Twoja niepowtarzalna lista

Jeśli kiedykolwiek doznałeś uczucia, że Twoje życie jest zbyt jednorodne i brakuje w nim iskry lub masz czasami ochotę zrobić coś nieoczekiwanego i zaskakującego, ale nie wiesz do końca, co to miałoby, by być — ta książka da Ci impuls do działania, stanie się motywacją i przewodnikiem. Ogromnym atutem książki jest jej sugestywna, a nie nakazowa wymowa. Dzięki tej formie „Bucket list. 1000 pomysłów na przygody życia” może być dla Ciebie początkiem realizacji własnej, niepowtarzalnej listy marzeń. Szeroki przekrój pomysłów o różnym poziomie trudności i budżecie sprawi, że i Ty znajdziesz w niej coś, co poruszy Twoją wolę i wyobraźnię. O realizację niektórych planów możesz pokusić się w trakcie podróży służbowej lub wakacji z rodziną. Bucket list może stać się też inspiracją do wymyślenia niezapomnianego prezentu dla bliskiej Ci osoby.

Już teraz Twoje życie może stać się jedną wielką przygodą, a Ty nie będziesz już mógł się doczekać, co też czeka cię za rogiem. Niech każdy moment będzie dla Ciebie nowym przeżyciem, które zapamiętasz na długie lata. A więc, w drogę !